Next.Move Fitness Club otevřel vlajkovou loď v Karlíně

Již ve čtvrtek 29. června se Next.Move brand rozrostl o další pobočku. Vlajková loď o rozloze téměř 900 m2 představí nové unikátní koncepty.

Inovovat, růst, posouvat se neustále kupředu – to je pro tým Next.Move zcela klíčové. Není proto překvapením, že se po loňském ovládnutí Holešovic a březnové expanzi na Vinohrady, rozrůstá do dalších pražských čtvrtí. Tentokrát do Karlína, kde se již ve čtvrtek 29.6. otevřely prostory zbrusu nového Next.Move.

Z Next.Move se během několika málo měsíců stal symbol progresu, dosahování cílů, vášně ke zdravému životnímu stylu a v neposlední řadě komunity, která se pro mnohé stala druhou rodinou.

Slíbili jsme revoluci na českém fitness trhu a teď jsme svědky toho, jak se děje přímo před našima očima. Je to úžasný progres a raketový růst, za který vděčíme všem našim neohroženým členům, neúnavnému týmu a té nejlepší komunitě, jakou si můžeme přát ”, popisuje své pocity Julián Jančík, zakladatel Next.Move.

Nejnovější pobočka Next.Move se zabydlela v přízemí architektonicky unikátní budovy Fragment od Trigemy na Rohanském nábřeží 6. Přidanou hodnotou Fragmentu je navíc jeho propojení architektury a umění. Objekt je navržený ateliérem Qarta ve spolupráci s Davidem Černým a všemi aspekty přesahuje hranice běžných staveb. Next.Move se svým revolučním pojetím fitness tréninků do něj tedy dokonale zapadá.

Kromě prostorného a vzdušného gymu plného nejmodernějších technologií, včetně tréninkových strojů Biostrength poháněných umělou inteligencí, čeká na návštěvníky nová unikátní signature skupinová lekce Next.Battle inspirovaná boxem. Tato kombinace boxu, silového tréninku, klubových beatů a atmosféry nočního klubu v našem state of the art studiu nemá v Čechách konkurenci.

Nebude chybět ani široká nabídka lekcí celosvětového fenoménu Les Mills, vedena těmi nejlepšími instruktory v rámci českého Les Mills týmu.

Druhé designové studio karlínského Next.Move patří józe. Návštěvníci tentokrát mohou vyzkoušet i hot jógu, tedy verzi jógy ve studiu vyhřátém na 41 stupňů. Hot.Yoga v Next.Move nabízí široké spektrum od klidných, pomalejších lekcí, přes intenzivnější flows, až po velmi intenzivní Hot Yoga Sculpt koncept, kde se k power józe ve vyhřáté místnosti využívají i prvky silového tréninku.

Pro koho nebude hot jóga dost hot, může se jít zrelaxovat do sauny, která je k dispozici všem členům.

V Karlínské pobočce jsme věnovali extra pozornost a prostor šatnám i útulnému loungi a Fuel.Baru, kde mohou členové načerpat síly po náročném tréninku nebo si dát espresso před workoutem.

Po návštěvě karlínského klubu se vám může zdát, že už v rámci fitness není možné jít dál, nic méně opak je pravdou. Chystáme se dál expandovat a šířit naši vášeň pro zdravý životní styl a to nejen v rámci ČR. Náš drive a velký potenciál navnímal také zkušený investor Jozef Janov, který do Next.Move nedávno vstoupil v rámci svého osobního portfolia. S partnerem jakým je Jozef se našemu brandu a jeho růstu otevírají úplně nové možnosti.” Dodává k otevření klubu Julián Jančík.

Základní filozofií Next.Move zdaleka není jen zlepšení kondice, ale především nalezení rovnováhy mezi fyzickým a duševním zdravím za pomoci nejpokročilejších technologií v kombinaci se zkušenostmi profesionálních trenérů a s podporou, jež vzniká v komunitě stejně nastavených lidí.

Kdo je Next.Move

Next.Move je unikátní místo, kde se vše točí kolem pohybu. Celý svět je v neustálém pohybu: Země se pohybuje, mraky se pohybují, vlny se pohybují a my se také musíme pohybovat. Next.Move je místo, kde odhalíte svůj sportovní potenciál. Zdraví a příjemný pocit z pohybu jsou pro tým našich zkušených trenérů mnohem důležitější než samotný výkon. Vše máme do detailu promyšleno a neděláme kompromisy. V našich fitness klubech se v naprosté harmonii potkávají začátečníci s profesionálními atlety a střet jejich světů je pro obě strany obohacující. Ať už patříte mezi zastánce tradičních postupů nebo dáváte přednost inovacím, naše tréninky si užijete.

Zdroj: Next.Move

You may also like...