Rodinný běh ČEZ Aquapalace rozhýbal Prahu. Za sportem a dobrou náladou se vydalo dva a půl tisíce nadšených účastníků

Velká účast, skvělá atmosféra a nádherné počasí, přesně takový byl letošní Rodinný běh ČEZ Aquapalace, který se běžel na sedmikilometrové trase z Opatova do Čestlic. Každý účastník si přišel na své: sportovci, kteří chtěli zaběhnout úsek v co nejlepším čase a stejně tak i rodiny, které chtěly zažít pohodový sobotní den.

Druhý ročník Rodinného běhu ČEZ Aquapalace proběhl v sobotu 4. září a zúčastnilo se ho necelých 2500 účastníků, za velké podpory hlavního partnera, jímž byla SKUPINA ČEZ. Na startu běžce podpořily známé osobnosti a sportovci, jako třeba běžec Standa Řezáč nebo fotbalista Pavel Horváth. V cíli pak byl každý, kdo závod dokončil, odměněn celodenní vstupenkou do Vodního světa.

O zábavu těch nejmenších se postaralo oblíbené duo Kája & Bambuláček. Celá akce navíc podpořila projekt Pomáhej pohybem, konkrétně LOONO – ŽIJEŠ SRDCEM. Jedná se o tým mladých lékařů, studentů medicíny a jiných nadšenců, kteří vedou lidi k prevenci rakoviny, infarktu, mrtvice a problémů týkajících se reprodukčního a duševního zdraví. Společnými silami všech účastníků bylo během soboty téměř dosaženo cílové částky. Organizátoři i účastníci se už teď těší na další ročník.

You may also like...