Huawei představuje chytré hodinky řady WATCH 3

Nabízejí ultra-dlouhou výdrž baterie, výjimečný design a chytré ovládání.

Společnost Huawei oficiálně představila nové produkty na českém trhu, chytré hodinky HUAWEI WATCH 3 a HUAWEI WATCH 3 Pro. Dlouho očekávané hodinky s operačním systémem HarmonyOS v sobě spojují všechny vlastnosti dokonalého osobního asistenta – na jedno nabití vydrží až tři týdny a obsahují nespočet funkcí se snadným a chytrým ovládáním. Navíc díky svému elegantnímu designu a různým provedením sednou opravdu každému.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je MKT_HUAWEI-WATCH-3-Pro_ProductKV_Horizontal_HQ_RGB_20210601_Leather_CZ-1024x512.jpg.

Chytré hodinky WATCH 3 SERIES mají dotykový 1,43 palců velký AMOLED displej, který díky rozlišení 466 x 466 pixelů (326ppi) zaručuje dobrou čitelnost a prémiový vzhled ciferníku. Varianta Pro má safírové sklíčko a titanové tělo.

Ovládání HUAWEI WATCH 3 je usnadněné pomocí dotykového displeje, bočního tlačítka a plně otočné korunky, která je snadno ovladatelná i mokrýma rukama a umožňuje například zoomování. Řada HUAWEI WATCH 3 nabízí stylové předinstalované ciferníky včetně animovaných motivů, které oživí každý váš den. V aplikaci Huawei Zdraví je pak k dispozici více než 1 000 různých grafických návrhů a provedení. Samozřejmě si také můžete vytvořit vlastní ciferníky.

Výdrž baterie až tři týdny

Řada HUAWEI WATCH 3 je vybavena architekturou duální čipové sady, která kromě zvýšení výkonu zajišťuje také plynulý chod všech aplikací. V kombinaci s chytrým algoritmem úspory energie 3.0 dosáhne baterie mimořádné výdrže. S HUAWEI WATCH 3 si můžete užít 3-denní používání v chytrém režimu a neuvěřitelné 14-denní fungování v režimu ultra dlouhé výdrže baterie.

S HUAWEI WATCH 3 Pro je pak možné si užít 5-denní používání a fantastických 21 dní v režimu ultra dlouhé výdrže baterie. Chytré hodinky mají samozřejmě množství zdravotních funkcí jako monitorování tepu, spánku, hladiny stresu, kyslíku v krvi nebo teploty kůže, takže vaše zdraví bude nepřetržitě pod dozorem – díky tomu slouží hodinky jako pomocník, který včas upozorní na případné anomálie, kterých byste si běžně nevšimli. Všechny údaje můžete přehledně analyzovat v aplikaci Huawei Zdraví.

Přehled o zdraví

Oba modely nabízí integrovaný GPS modul, sportovní aktivity je možné měřit ještě přesněji u varianty Pro, která má duální GPS. WATCH 3 série má také funkci detekce pádu a SOS – pokud chytré hodinky řady HUAWEI WATCH 3 detekují pád, okamžitě se přepnou do nouzového režimu a upozorní určený kontakt, případně po pěti stisknutích otočné korunky zahájí hovor se záchrannou službou. Produkt je plně lokalizován a veškerý obsah je k dispozici v češtině, včetně aplikace Zdraví i uživatelského prostředí v hodinkách.

Jakožto první chytré hodinky běžící na HarmonyOS se řada HUAWEI WATCH 3 dokáže bez problémů integrovat se smartphony Huawei a slouží jako multifunkční osobní asistent. Novinkou jsou aplikace, které můžete spouštět a stahovat přímo na hodinkách z obchodu AppGallery. Brzy by v Česku měla být funkční také e-Sim, která by umožnila hodinkám vykonávat hovory nezávisle na mobilním telefonu. Už nyní pak můžete využít výhod technologie WiFi, díky které své hodinky snadno připojíte ke své domácí síti.

Nové hodinky jsou k dispozici v několika provedeních – model WATCH 3 můžete mít buď s černým fluoroelastomerovým, nebo hnědým koženým řemínkem, u WATCH 3 Pro si pak vyberete mezi koženým a titanovým řemínkem. Hodinky jsou kompatibilní s mobilními telefony běžícími na Androidu, iOS i HarmonyOS.

Hodinky jsou k dispozici na e-shopu Huawei a u všech vašich oblíbených prodejců včetně značkové prodejny Huawei Experience Store v OC Chodov. WATCH 3 Black pořídíte za 9 999 Kč, WATCH 3 Brown za 10 499 Kč, WATCH 3 Pro Brown za 10 999 Kč a WATCH 3 Pro Titanium za 15 999 Kč. Při objednávce do 25. července 2021 navíc k hodinkám získáte bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku Huawei Freebuds 4i jako dárek.

You may also like...