Soutěž o fitness náramek Xiaomi Mi Band 6

Jeden z vás může vyhrát fitness náramek Xiaomi Mi Band 6. Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku…

Od útoku na rakeťáckou základnu ve společnosti Silph uplynuly dva roky. Red dostává dopis s výzvou od člena Elitní čtyřky, Bruna. Krátce poté, co se za ním vydá, však beze stopy zmizí a domů se vrací jen zraněný Pika. Na scénu přichází tajemný chlapec Yellow, odhodlaný Reda s Pikovou pomocí najít, jenže na obzoru se začíná rýsovat nová silná hrozba…

Soutěžní otázka:

Jak dlouho vydrží fitness náramek Xiaomi Mi Smart Band 6 v normálním režimu?

a) 10 dní

b) 14 dní

c) 18 dní

Nápovědu naleznete na www.xiaomi.cz

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: RUNHOUSE – Xiaomi Mi Band 6. Ze všech došlých e-mailů vyhrává správná odpověď: 333, tento e-maily od nás obdrží výhru v podobě fitness náramku Xiaomi Mi Band 6.

Soutěž trvá od 28.6. – 4.7. 2021

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 6

Nová generace oblíbeného fitness náramku je tu. Pokud hledáte spolehlivého parťáka k vašim sportovním aktivitám je Mi Smart Band 6 tou správnou volbou.

Nejpopulárnější sportovní náramek na světě v šesté generaci. Větší 1,56″ AMOLED displej bez rámečků, 30 sportovních režimů, měření tepové frekvence a okysličení krve SpO2, voděodolné do 50m, výdrž na baterii až 14 dní, magnetické nabíjení. Měření spánkových fází, menstruačního cyklu, stresu vč. skóre PAI, dechová cvičení, notifikace z telefonu včetně volání a spousta dalšího.

Navíc řemínky na Mi Band 5 pasují i na Mi Band 6.

Více informací o produktu a cenách naleznete na www.xiaomi.cz.

You may also like...