Jak je to s rouškami při běhání

Kondiční a rekreační sport se nezastaví ani v těchto náročných dnech. Chcete-li běhat je potřeba si vzít na tento druh sportu roušku, šátek, nebo nějakou další vychytávku, jež vám zakryje nos a ústa.

Dobré je v těchto situacích používat “selský rozum” a běháte-li někde v městských parcích či stezkách, budete pravděpodobně potkávat spoustu podobně sportujících lidí. Proto je i tady nezbytné chránit sebe a okolí.

Vyběhnete-li na venkovní sportoviště, nebo někam do lesů, kde “není ani živáčka” můžete si danou roušku sundat. Na venkovních sportovištích je to z nařízení výjimkou povoleno při dodržování stanovených odstupů. A v lesích, nejsou-li přelidněné se to řídí právě tím tzv. “selským rozumem”.

Spustu krásných kilometrů v tomto ideálním počasí…

Zdroj foto: Pixabay.com

Holáňová Jolana

Next Post

Domácímu tréninku hraje do karet spousta výhod

Pá Dub 17 , 2020
Potkal vás úraz či operace a návrat k vašemu oblíbenému pohybu a sportu je v nedohlednu? Nevěšte hlavu! S rotopedem můžete dosáhnout výsledků i doma a odměnou vám bude řada pozitivních účinků. Jízdní kola stojící na místě Rotopedy vznikly vlastně jako upravená jízdní kola pro zimní trénink závodníků. Stojí na […]