LUSH představuje limitovanou kolekci produktů pro Power Up: LUSH X The Super Mario Bros. ve filmu

Lush spojil síly s Nintendo + Illumination a k příležitosti uvedení Super Mario Bros. ve filmu představuje limitovanou kolekci produktů pro Power Up, co dodá vašim koupelím šťávu a pozvedne je na další level!

The Super Mario Bros. ve filmu od společností Nintendo + Illumination dorazí do českých kin 6. dubna 2023.

Vzniklo spojení, o kterém jste doteď netušili, že bez něj nemůžete být! Lush představuje exkluzivní kolekci produktů vzniklou při příležitosti uvedení animované akční komedie The Super Mario Bros. ve filmu od společností
Nintendo + Illumination (v českých kinech od 6. dubna).

V hlavní roli tělový sprej Princess Peach, sprchové gely Mario a Luigi a první produkt svého druhu: tajuplný Question Block 2 v 1 – koupelovou bombu s ukrytým překvapením v podobě jednoho z roztomilých Power Up mýdel.

Kolekce je k dostání online a ve všech kamenných prodejnách LUSH a v Praze i na Wolt(u) od 24. března 2023.

Kolekce Lush X The Super Mario Bros. ve filmu je k zakoupení pouze v Lush – fanoušci si mohou ukořistit 8 produktů inspirovaných oblíbenými postavami z The Super Mario Bros. ve filmu v kamenných prodejnách, e-shopu, aplikaci a na Woltu.

Question Block

Koupelová bomba s mýdlem 2v1

450 Kč / kus

Na pultech se objeví dva nové sprchové gely, které jsou příslibem rozjasnění každé koupelny: červený sprchový gel Mario s nostalgickou vůní coly a očistnou šťávou z granátového jablka a zářivě zelený sprchový gel Luigi se svěží řízně jablečnou vůní…

Mario sprchový gel

Luigi sprchový gel

(280 Kč za 110ml, 560 Kč za 265 ml a 930 za 510ml)

Mýdlo Gold Coin s oblíbenou vůní „Honey I Washed the Kids“ poskytne dokonalé umytí i těm největším dobrodruhům.

Gold Coin

Mýdlo

190 Kč/ kus

Sprchové želé inspirované Princess Peach a Bowserem nesou broskvovo-ananasovou vůni a kořeněnou vůni „Fireside“ od Lush.

Princess Peach sprchové želé

(200 Kč za 100g a 400 Kč za 240g)

Bowser sprchové želé 

(200 Kč za 100g a 400 Kč za 240g)

Lush hrdince filmu, ikonické princezně Peach, věnoval tělový sprej a vytvořil pro něj zcela novou, šťavnatě ovocnou vůni nesoucí tóny broskví a ananasu.

Princess Peach tělový sprej

(1 050 Kč za kus)

Fanoušci filmu si také budou moci vytvořit vlastní tajuplné dárky na míru – vybrat si své oblíbené produkty z této exkluzivní kolekce a zabalit je do ikonické žluté krabičky Question Block.

„Ze spolupráce Lush X The Super Mario Bros. ve filmu jsme nadšeni,“ řekla Stephanie Kraus, SVP Global Design and Product Development, Universal Products & Experiences. „Kolekce je inovativní a ikonická,
s prvky překvapení a potěšení inspirovanými filmem a my se nemůžeme dočkat reakcí fanoušků.“

Kolekce Lush X The Super Mario Bros. ve filmu, exkluzivně k dostání na webových stránkách, v aplikaci a v obchodech Lush po celé zemi, se na trhu objeví 24. března 2023.

#LUSHXSUPERMARIOMOVIE

#SUPERMARIOMOVIE

Zdroj foto: LUSHYou may also like...