Jaro je tady! Pojďme si užít nejkrásnější roční období | EDITORIAL | HMG

Konečně jsme se dočkali a jaro je tady. To nejkrásnější roční období, kdy odchází vládkyně zima a přichází vlídné jaro… Teploty se začnou pomalu dostávat na příjemné hodnoty a příroda se začne bujaře probouzet.

Já osobně mám toto období moc rád i díky tomu, že se nám pomalu a jistě blíží léto, můj nejoblíbenější čas. Ale zpátky k jaru, ať ho jen tak nepřeskočíme.

Jaro v naší mediální skupině HMG

Jaro v naší mediální skupině, potažmo na našich portálech, bude o „svěžím příjemném větru“, jenž přinese hned několik novinek, na které se můžete těšit… Zastavíme provoz na SněhovémServisu a naplno se budeme věnovat tomu letnímu. Nezapomeňte tedy sledovat LetníServis.cz, díky kterému se dozvíte, co se v tomto období hezkého děje.

Budeme vařit a péct

Pravidelně vám v rámci několika našich portálů budeme přinášet zajímavé recepty na vaření a pečení s fotoreportem, kde vás podrobně provedeme přípravou výborného pokrmu či sladké dobroty.

Tipy na cestování

Těšit se můžete i na pravidelné tipy na cestování, letenky a krásné pláže. A to jak v našich končinách, tak i v zahraničí.

Fenomén OnlyFans na portálu MENHOUSE.cz

Na portále MENHOUSE.cz se budeme následující 3 měsíce intenzivně tématu OnlyFans věnovat, abychom zlepšili nejen povědomí o této platformě, ale také obraz, který není tak příznivý jako třeba ve světě.

A pustíme si i do stavby domu

Tentokrát neochudíme ani kutily, protože se pustíme do přípravy a stavby domu pěkně krok za krokem… Provedeme vás kompletní stavbou domu od A do Z, a to nejen prostřednictvím článků, ale i v odborně zaměřených podcastech.

Už teď se na jaro s vámi, čtenáři a posluchači, opravdu moc těšíme…

Mikolášek Ivo – šéfredaktor HMG

Zdroj foto: Pixabay,com, MENHOUSEMAN.cz

Modelka úvodní fotky: Jordana.lifestyle

You may also like...