Studio Yoga Movement slaví v březnu krásných 6 let

Oslavte s námi 6 let plných jógy, pohody a nezapomenutelných zážitků.

Studio Yoga Movement slaví v březnu krásných 6 let, plných nových výzev, zážitků a unikátních jógových lekcí nejen ve studiu, ale i na nevšedních místech.

YOGA MOVEMENT slaví 6 let

Naše šestiletá cesta je oslavou sounáležitosti, růstu a nezapomenutelných zážitků, které jsme společně sdíleli. V Yoga Movement věříme, že jóga je mnohem více než jen fyzická praxe. Je to cesta k sobě, k objevování nových horizontů a k propojení s okolním světem. Od našich začátků až po současnost jsme s vámi sdíleli nevšední zážitky, od lekcí na historických místech až po online programy v době pandemie. Nyní slavíme šest let naší cesty a chceme vás pozvat, abyste se připojili k oslavám a pokračovali s námi na této neuvěřitelné cestě.

YOGA MOVEMENT slaví 6 let

A co jsme za šest let své existence dokázali?

Zážitek z jógové praxe

Od prvního roku naší existence jsme vkládali největší úsilí do vytváření atmosféry studia, aby si každý klient našel to, co mu vyhovuje, ať už se jedná o různé styly jógy, tak i různé pokročilosti jógy. Každý má své tempo, každý má svůj cíl. A našim cílem bylo přinést klientům co největší zážitek z jógové praxe. Náš koncept lekcí a instruktorů nabízí různé styly jógy a úrovně pokročilosti, od začátečníků po pokročilé.

YOGA MOVEMENT slaví 6 let

Projekt Yoga Movement Special Places

V stejném roce otevření jsme spustili projekt Yoga Movement Special Places, kterým jsme chtěli lidem ukázat, že jógu můžete praktikovat opravdu kdekoliv. Propojili jsme zajímavá netradiční místa s jógovou praxí, první event se uskutečnil v Grébovce. Tento koncept nám přinesl nadšení a spokojenost našich klientů a motivaci jít ještě dál.

Jóga u Křižíkovy fontány

V roce 2019 se nám podařila krásná akce. Úplně jako prvním jsme lidem nabídli zážitek z jógové praxe přímo na Křižíkově fontáně, při východu slunce, doprovázenou živou hudbou. Podařilo se nám tak spojit jógu, historii Prahy a umění hudby a přinést tak nezapomenutelné ráno.

Zavřené studio během pandemie

Rok 2020 a 2021 přinesl nejistotu podobě pandemie Covid-19. Studia byla zavřená a my jsme se chtěli o naše klienty postarat. Připravili jsme pro ně úspěšný online program, jak se udržet v době karanténních opatření v kondici, který byl doplněný o pečující rituály.

Yoga Movement Experience

V roce 2022 jsme se pustili do další veliké výzvy s projektem Yoga Movement Experience. Oslavili jsme Mezinárodní den jógy ve stejném rozměru, jako se děje ve světe. Enormním zážitkem bylo setkání na Karlově mostě při svítání slunce, doprovázené živou hudbou od Karla Havlíčka.

Pár měsíců poté jsme se s Yoga Movement Experience přesunuli do Jízdárny Pražského hradu, a to v rámci světové premiéry výstavy Alphonse Muchy: Emotion. Lidé si tak mohli užít jógovou lekci v propojení se světem umění a historie.

Uhelný Mlýn a Mums and Babies workshop se vrací

V minulém roce jsme dosáhli úspěchu s akcemi v Uhelném Mlýně a speciálním workshopem pro maminky, Mums and Babies. Studio stále reflektuje různé životní etapy našich klientů a pro veliký úspěch jsme se rozhodli tyto dvě akce zopakovat i tento rok.

YOGA MOVEMENT slaví 6 let

Oslavy ve studiu

Přijďte s námi oslavit šestileté výročí Yoga Movement! Velké díky patří všem našim věrným klientům, inspirativním lektorům a neocenitelným partnerům. Přijďte a sdílejte s námi radost při speciálních narozeninových lekcích a nechte se inspirovat a vést naší zakladatelkou Adél. Čekají na vás nečekané momenty radosti a pohody ale také speciální narozeninové slevy na náš merchandise.

Děkujeme vám za společných šest let radosti. Těšíme se na další společnou cestu a začít můžeme už 12.3 při oslavě.

Zdroj foto: YOGA MOVEMENT

You may also like...