Zjistěte, zda jste fit! MultiSport uživatelům nabízí tělesnou diagnostiku pomocí InBody

Společnost MultiSport Benefit, přední poskytovatel zaměstnaneckých benefitů v oblasti sportovního a relaxačního vyžití, představil novinku v nabídce aktivit: bezplatné měření skladby těla na přístrojích InBody až dvakrát ročně. Držitelé karet MultiSport mohou svou první diagnostiku absolvovat již od 1. října 2021 a zjistit, jak na tom jejich kondice po covidovém útlumu skutečně je. Ručička na osobní váze totiž takovou vypovídací hodnotu nemá, a navíc působí jen zbytečný stres.

MultiSport v rámci podzimních novinek v nabídce představil měření na přístrojích InBody, speciální profesionální váze, která na principu bioimpedance* vyhodnotí množství svalů i tuku na jednotlivých částech těla. Přístroj InBody má k běžné osobní váze daleko, byl vyvinut zejména pro potřeby lékařů, výživových a fitness specialistů – InBody proto lidé uvidí nejčastěji ve fitness centrech.

Jedná se o zdravotně preventivní aktivitu, která sleduje momentální či dlouhodobé změny fyzické kondice. Analýza složení těla podává ucelené informace o množství svaloviny, tuku a vody v těle, přičemž spočítá i bazální metabolismus člověka. Oproti osobní váze, která sleduje jen celkovou hmotnost, poskytuje InBody o mnoho důležitější a cennější výsledek – dva lidé se stejnou hmotností a rozdílným zastoupením svalů a tuku budou vypadat velmi odlišně, a jinak na tom bude i jejich celkové zdraví,“ říká nutriční terapeutka Šárka Knížková.

Business woman hand showing business card.

V partnerské síti MultiSport lze od 1. října 2021 měření využít na více než 40 místech po celém Česku, a to jednou za 6 měsíců.

Tělesnou diagnostiku na přístrojích InBody doporučujeme absolvovat v minimálním intervalu 2 měsíců. Pro rekreační sportovce je měření jednou za půl roku pro sledování kondice naprosto ideální. Podle výstupu měření můžeme vhodně upravovat jídelníček a fyzickou aktivitu, a následně ověřit, že očekávání se shodují s výsledkem,“ doplňuje Knížková.

Female sitting on exercise mat and laughing after training. Fitness woman smiling and resting on exercising mat at health club.

Společnost má za cíl přivést pracující populaci ke komplexnímu zdravému životnímu stylu a naučit ji pečovat o své fyzické a duševní zdraví.

V rámci MultiSportu se nesoustředíme pouze na sport, ale i na patřičnou relaxaci a preventivní péči o své zdraví. Tělesná diagnostika InBody s naším cílem naprosto koresponduje. Mezi další novinky v nabídce pro držitele karet MultiSport patří třeba zvýhodněné životní pojištění ve spolupráci s NN pojišťovnou či přes zimu zábava a odreagování s laser game, říká Miroslav Rech, jednatel společnosti MultiSport Benefit.

Společnost MultiSport, která se zaměřuje na sportovní a relaxační vyžití zaměstnanců, se během 11 let působení na českém trhu stala jedním z nejvyhledávanějších poskytovatelů zaměstnaneckých benefitů. S oblíbenou kartou MultiSport mohou zaměstnanci každý den využít jeden volný vstup do sportovního či relaxačního zařízení, projet se dvakrát denně na 60 minut na sdílených kolech Rekola či nextbike nebo v rámci online platformy My MultiSport cvičit podle videí s profesionálními lektory.

Zdroj foto: MultiSport.cz

You may also like...