Soutěž o karty MultiSport na MENHOUSE.cz

Chcete vyhrát jednu ze tří karet MultiSport na celý jeden měsíc?

Na portále pro muže MENHOUSE.cz aktuálně běží soutěž, kde se můžete stát majitelem jedné z nich na celý měsíc a mít tak možnost si ji vyzkoušet.

Karta MultiSport je jedním z nejoblíbenějších zaměstnaneckých benefitů, který pomáhá více než 190 000 zaměstnancům po celém Česku i Slovensku cítit se lépe. S MultiSportkou si totiž můžete vyzkoušet více než 260 druhů aktivit ve více než 2 600 sportovních i relaxačních střediscích a kompenzovat tak svému tělu pracovní vytížení.

Pohyb a relaxace přesně na míru

Chcete si po práci zacvičit ve fitness centru dle vlastního výběru, zaplavat si v bazénu, nechat vyplavat endorfiny na lekci zumby, aerobiku nebo Les Mills? Naopak zpomalit tempo můžete na hodině jógy, pilates či zdravotního cvičení. Nebo se také můžete vydat do sauny, solné jeskyně a dokonce i s přáteli na bowling. Karta MultiSport je vaším společníkem, se kterým se můžete věnovat přesně tomu, čemu chcete nebo čemu potřebujete. Můžete ji využít jednou denně v síti partnerských zařízení společnosti MultiSport Benefit.

Nejbližší středisko najdete na stránkách www.multisport.cz.

Tereza Olšanská

Next Post

Běhání, běhání, všechny smutky zahání…

Po Úno 24 , 2020
Pohyb a zdravá, vyvážená strava jsou základem kvalitního života. Proto je důležité do svého běžného denního režimu zařadit nějakou pohybovou činnost. Říká se, že ideálním a nejzdravějším pohybem je „obyčejná“ chůze. Dokonce existuje i údaj o optimálním počtu kroků (10.000 kroků denně), jenž je označován odborníky za optimální denní dávku pohybu pro vaše tělo. […]