Continental jako partner Běhej lesy pokračuje v propagaci aktivního životního stylu a udržitelnosti

Seriál běžeckých závodů s názvem Běhej lesy se v Česku odehrává od dubna do září. Tisíce běžců změří své síly v jedinečném prostředí osmi různých závodů o celkové délce 266 km, případně podpoří myšlenku projektu krátkými charitativními běhy.

Společnost Continental jako partner akce pro závodníky připravila speciální měřený úsek s názvem Conti Speed Section, na němž běžci mezi sebou soutěží v krátkém sprintu. Vítěz dostane voucher v hodnotě 5000 Kč na nákup nových pneumatik značky Continental.

Běhej lesy je série venkovních závodů, které lákají závodníky na trasy převážně po měkkém povrchu, skrze lesy, louky a na čerstvém vzduchu. Běžci díky tomu zažijí malebnou přírodu CHKO Brdy, okolí hradu Karlštejn, hornatou krajinu Krušných a Jizerských hor, Beskyd nebo turisticky hojně navštěvovaný Lednicko-valtický areál, jenž je součástí světového dědictví UNESCO.

Kromě celkového umístění a cílového času soutěží účastníci na různých místech také o nejrychlejší čas ve speciálním rychlostním testu Conti Speed Section – krátkém měřeném úseku (Karlštejn 200 metrů, Klínovec a Lednice 500 metrů), který je označen barevnými vlaječkami s logem Continental.

Zdroj foto: Continental, Běhej lesy

You may also like...