Form Factory: Listopadový Health Factory v duchu prevence stresu

Třetí měsíc projektu #HealthFactory je zaměřen na obranu před stresem. Psychický stres je jednou z častých příčin řady civilizačních onemocnění a rakoviny. Form Factory nabízí odborné on-line workshopy a streaming speciálních cvičících programů. 

Letošní listopad se v rámci projektu Health Factory ponese v duchu obrany před stresem. Psychický stres je jedním z důležitých faktorů, který se dnes významně podílí na vzniku řady civilizačních chorob a často je nepřímo spojován i s problematikou rakoviny, obezity, kardiovaskulárních onemocnění a cukrovky. Společnost Form Factory v rámci svého projektu #HealthFactory představí svůj přístup k řešení stresové zátěže formou aktivního pohybu a speciálních online workshopů. nového projektu Health Factory. Zároveň s tím se společnost aktivně zapojí do již tradiční kampaně Movember, která je zaměřená na prevenci rakoviny prostaty u mužů. Podle aktuálních studií se pasivní způsob života a omezený pohyb podílí na vzniku rakoviny až z 5%.

Stres dnes působí prakticky na celou populaci a především v dnešní komplikované době a izolaci může vyvolat řadu změn v psychice a v důsledku i v organismu jako takovém. Nový přístup ke zdraví a fitness, který společnost Form Factory prosazuje jako ucelený koncept je určen pro všechny věkové skupiny. Díky komplexnímu přístupu ke cvičení, stravě a zdravému životnímu stylu představuje budoucnost fitness jako vhodného nástroje pro prevenci řady civilizačních chorob. 

V rámci předcházení a řešení stresu zařazuje Form Factory do svého programu online skupinových lekcí řadu cvičení, která pomáhají stresu předcházet nebo ho eliminovat. V listopadu se tak návštěvníci digitálního portálu fitness.formfactory.cz budou moci aktivně zapojit každý den a cvičit profesionální programy zaměřené na relaxaci a kardio cvičení. Ochuzeni nebudou ani o tipy a rady v oblasti zdravé výživy.

Více informací na www.formfactory.cz

You may also like...