Form Factory podporuje charitativní běh Proběhni.se 2022

Form Factory se i letos připojuje k charitativnímu běhu Proběhni.se, který se koná v sobotu 30. dubna v pražském Krčském lese nedaleko institutu IKEM. Součástí akce je kromě tradičního běhu na 5 a 10 kilometrů také doprovodný program zaměřený na diagnostiku cholesterolu a cukru v krvi.

Form Factory bude na místě zajišťovat předstartovní rozcvičku se svými profesionálními instruktory, komplexní diagnostiku těla InBody a představí účastníkům běhu nejnovější trendy ve fitness a skupinových cvičeních.

Výtěžek ze startovného a celé akce je věnován Nadačnímu fondu České srdce, který pomáhá lidem se srdečními vadami a problémy.

Form Factory dlouhodobě podporuje rozvoj zdravého životního stylu a aktivního pohybu u široké veřejnosti a prostřednictvím svých fitness klubů přináší zájemcům prostředí plné kardio zón, moderně vybavených fitness klubů, funkčních sekcí, přes 3 000 skupinových lekcí včetně oblíbených programů Les Mills a wellness zón určených k relaxaci po tréninku. Kromě rozmanitých možností členství akceptují fitness kluby Form Factory také kartu MultiSport. Společnost působí v Praze a Ostravě.

30. dubna 2022, areál IKEM – Krčský les v Praze

·       Charitativní podpora zaměřená na léčbu nemocí srdce

·       Měření zdravotních rizik a analýza těla na místě

Více informací na formfactory.cz a PROBĚHNI.SE | SportID

Zdroj foto: Form Factory, Shutterstock

You may also like...