Běhání, běhání, všechny smutky zahání…

Pohyb a zdravá, vyvážená strava jsou základem kvalitního života. Proto je důležité do svého běžného denního režimu zařadit nějakou pohybovou činnost. Říká se, že ideálním a nejzdravějším pohybem je „obyčejná“ chůze. Dokonce existuje i údaj o optimálním počtu kroků (10.000 kroků denně), jenž je označován odborníky za optimální denní dávku pohybu pro vaše tělo.

Hýbejte se hlavně pro radost

Nemusíte lámat zrovna rekordy ve sportovních výsledcích, ať už v chůzi, ve fitku, v běhu či na kole. Důležitější je hýbat se pro radost. S lehkostí, nenásilně, a hlavně s úsměvem. Díky optimistickému přístupu vám půjde vše lépe a i očekávané výsledky se budou dostavovat rychleji.

Češi milují hlavně běhání

Běh se stal v Česku velmi oblíbeným sportem. Možná i proto, že není až tak moc náročný na finance a prostor. Běhat se totiž dá skoro všude. A na běh potřebujete „jen“ kvalitní běžecké boty a něco stylového na sebe. Ostatní věci už jsou jen pouhou nadstavbou, kterou na začátku nijak nezbytně nepotřebujete.

Spustili jsme nový portál o běhání a zdravém životním stylu

Chceme být součástí zdravého životního stylu, a tak jsme v naší mediální skupině HOUSE Media Group spustili nový portál RUNHOUSE.cz, kde se chceme věnovat všemu, co vás na tomto sportu zajímá. A aby vše bylo autentičtější, jdeme do toho rovnou po hlavě s vámi.

Část naší redakce začne s tímto sportem úplně od samého začátku a tím vším vás hezky provedeme. Budete tak mít nejaktuálnější informace od nás – „z první linie“.

Budeme se těšit, že v tom „poběžíte“ s námi…

Ivo Mikolášek – šéfredaktor

You may also like...