Nová tréninková bota PUMA PROVOKE XT vás vyprovokuje k akci

Globální sportovní značka PUMA představuje zcela novou tréninkovou botu pro ženy PUMA Provoke XT. Nejnovější dynamická silueta značky PUMA byla navržená tak, aby splnila požadavky každého workoutu a zároveň stylově doplnila každý outfit.

PUMA Provoke XT je druhem tréninkové boty, která je vytvořená pro ženy, jež se nebojí riskovat. Provokativní styl, geometrické prvky a výrazné barevné detaily, to vše je nová Provoke XT. Stabilitu novince zajišťuje technologie TPU ve střední části boty, která zároveň poskytuje perfektní kontrolu pohybu během tréninku. Dalším benefitem je technologie PROFOAM, která zajišťuje okamžité odpružení při každém kroku.

Novinka přichází v bílé s výraznou růžovou a černé v kombinaci se zlatou a šedou. Další barevné varianty budou následovat.

Tréninková obuv Provoke XT bude k dispozici od konce června u prodejců A3Sport, Urban Store, Top4Sport, Espace, Aranburu.

Holáňová Jolana

Next Post

Lipno Sport Fest 2020 bude a nabídne novinky, netradiční sporty i mistry světa

Po Čvn 29 , 2020
Novinky, ukázky netradičních sportů, sportování s mistry světa, ale i osvědčený program jako je cvičení pro ženy, výběh na Stezku korunami stromů nebo výuku veslování nabídne letošní již 9. ročník Lipno Sport Festu, který se uskuteční od 15. do 22. srpna 2020 v Lipně nad Vltavou. Pověstnou třešničkou na dortu bude koncert […]