Podle toho, co jdete dělat, vyberte spodní prádlo

V létě trávíme venku více času, sportujeme, chodíme na výlety a jezdíme na dovolenou. Aby nám špatně vybrané spodní prádlo nezkazilo den, je lepší si předem rozmyslet, co se chystáme dělat a volbu prádla svým plánům přizpůsobit.

Dámské prádlo

U žen platí, že různé typy postavy vyžadují různé druhy střihů. Dámské spodní prádlo bychom tak měli volit především s ohledem na pohodlí, což znamená i správnou velikost. Ženy mají občas tendenci kupovat si prádlo menší velikosti, než která jim opravdu sedí, a pak mají velký problém s pohodlím. Raději vyberte velikost, která vám sedí a nikde neškrtí a nošení je příjemné. Mezi nejoblíbenější střih stále patří klasické kalhoty se středně vysokým pasem, které sedí většině typů postavy a poskytují dostatek pohodlí při pohybu i v klidu. Pros port volíme bezešvé prádlo, které minimalizuje riziko podráždění či odření kůže. Pro sportovní aktivity a především tedy pod upnuté sportovní oblečení jsou oblíbené boxerky s nohavičkami, které nedělají onen nevzhledný pruh lemů kolem stehen. Stejnou službu odvedou i tanga, ta jsou však pro mnoho žen nepohodlná.

Pánské prádlo

Muži to mají jednodušší, vybírají jen mezi třemi základními střihy, ale plánovaná aktivita hraje velkou roli. Při sportu nebo rychlejším pohybu je nutné myslet na správnou oporu choulostivých partií, přílišná volnost v této oblasti tak může při pohybu znamenat spíše nepohodlí a nepříjemné pocity. Upnutý a anatomicky tvarovaný střih tak mají klasické slipy a také boxerky s nohavičkou. Oba střihy poskytnou dostatečnou oporu a ochranu mužských partií i při náročném sportování. Naopak pro klidné vycházky, výlety s rodinou nebo chvilky odpočinku můžete zvolit pánské trenýrky, které mají nohavičku a volný střih, nikde tak netlačí a nepřekáží, pro sport ale nemusí být nejlepší volbou.

Při výběru prádla tak myslete dopředu, co za aktivity vás čeká a volbu tomu přizpůsobte. Na výletě v horách nebo celodenním splouvání řeky už většinou moc možností, jak se zbavit nepohodlného prádla, není.

Zdroj foto: Andrie.cz

You may also like...