Vyběhněte v létě v českém oblečení

Krásné počasí nás táhne ven si zaběhat. Nabídka sportovního oblečení na běh v řetězcích je široká, ale víte, že sportovní módu umí skvěle dělat i Češky? Originální a v limitovaných kolekcích, které jsou vyrobeny v České republice. Nás baví mladistvá značka LASOUL.

Že nejde móda a sport dohromady? LASOUL vás přesvědčí o opaku. Značka pracuje s funkčním materiálem a hraje si s designem, aby na trh přinesla hravou módu, která baví a odlišuje se od kolekcí nadnárodních firem. Ano, oblečení není hlavním důvodem, proč sportovat, ale každá se chceme i při sportu cítit dobře a mít dobrý pocit z toho, že je naše oblečení vyrobené férově ve spolupráci s lokálními výrobci a dodavateli.

Proč by běžecké oblečení mělo být nudné? Nebojte se vyběhnout z davu a být osobité. V LASOUL kolekci vás nikdo při běhání ani při závodech nepřehlédne. Věci jsou vyrobené v malých sériích, takže máte jistotu, že budete opravdu jedinečné.

Určitě se shodneme, že u oblečení na sport je důležitá jeho funkčnost a pohodlnost. Sportovní trička LASOUL skvěle sedí a mají vychytávky v podobě prodloužení v oblasti beder a kapsy na drobnosti. Současně skvěle odvádí přebytečný pot a rychle schnou.

Sportovní legíny LASOUL budou držet Vaše záda díky vysokému pasu v teple a díky stahování v pase nebudou při sportování sjíždět. Funkční materiál s elastanem a ploché švy zajistí pohodlí během každého sportovního výkonu. Originální designy zaujmou na první pohled. Skvěle hodí nejen na sport, ale i na procházky a výlety. Ať už podniknete cokoliv, díky kvalitním legínám LASOUL si každou aktivitu užijete na maximum.

Jděte ven, sportujte, cestujte a užijte si léto v novém. LASOUL totiž není jen oblečení, je to aktivní životní styl.

Více informací naleznete na www.lasoul.cz.

You may also like...