Pohybem k nové postavě | Editorial

Přeji všem hezký nový týden. Musím se přiznat, že mně už se pomalu krátí čas a od začátku září rozjíždím svůj vlastní projekt v rámci portálu RUNHOUSE.cz, kdy se pomalu ale jistě vrátím zpět do formy a nepochybně i do své normální postavy.

Hubnutí formou pohybu a zdravější stravy

Za poslední dva roky jsem totiž vlivem své pracovní pozice úplně přestal sportovat a nabral kilogramy, které jsem už kdysi dávno shodil. Teď jsou zase zpět – a já jsem se rozhodl, že je do příští “plavkové sezóny” opět sundám…

A abych to opravdu dodržel, udělal jsem si z toho takový článkový seriál, kterým vás tady budu „obšťastňovat“, přičemž mě moji kolegové z redakce budou kontrolovat, zda jsem na dobré cestě.

A co mě čeká a nemine…

V příštím článku se s vámi podělím o kompletní informace o mém hubnutí… kolik kilogramů mě vlastně čeká na shození a co všechno pro to budu dělat, abych se dostal na svoji vytouženou váhu.

Těšit se v rámci mého hubnutí můžete na dobré rady a tipy, kterými na vlastní kůži projdu, abych se zase cítil dokonale.

Na závěr dnešního článku prozradím jen to, že přesně takto už jsem hubnul v roce 2011, kdy jsem za šest měsíců shodil cca 21 kg. A rozhodně to nebylo žádnou drastickou dietou…

Zdroj foto: Pixabay.com

You may also like...