Rodinný běžecký seriál PVZP RunTour se chystá do Olomouce

PVZP RunTour – to není jen běh na 3, 5 nebo 10 km, ale i skvělý sportovní den pro celou rodinu. A právě tento unikátní běžecký seriál se již brzy přesune z jihu Čech do Olomouce. V pořadí čtvrtá zastávka se uskuteční v sobotu 15. srpna, a to na tradičním místě. Ve Smetanových sadech.

Program bude nabitý po celý den. Hned ráno odstartují dětské Rákosníčkovy běhy na 500 a 1 000 metrů. Potom přijde na řadu velmi oblíbený rodinný běh na 3 km. A odpoledne vyběhnou nadšení i zkušení běžci na 5 a 10 km. Na každého běžce čeká v cíli unikátní medaile a pro ty nejrychlejší skvělé ceny.

Ovšem nejenom během můžete získat parádní ceny. Stačí si třeba jen tipnout! Jak nám za generálního partnera závodu Pojišťovnu VZP, a.s. prozradila místopředsedkyně představenstva Halina Trsková. „Pro běžce máme na každém závodě připravenou soutěž s názvem Vítězná desítka! Princip je velice jednoduchý. Stačí si tipnout čas absolutního vítěze na 10 KM a kdo bude nejblíže, vyhraje skvělé ceny jako paddleboard, fitness náramek apod.“

O každého běžce je na PVZP RunTour špičkově postaráno. V rámci startovného nechybí mnoho úžasných výhod jako třeba úrazové pojištění na den závodu zdarma právě od generálního partnera Pojišťovny VZP, a.s., unikátní medaile, ekologická taška pro běžecké nákupy nebo fotky z trati zdarma, a ještě týž den večer v závodnickém účtu. Navíc každý z běžců pomáhá. Z každého startovného odchází padesátikoruna na charitativní účely.

Výbornou zprávou je, že trasa v Olomouci zůstává stejná, a tak běžce čeká příjemný rovinatý povrch a stín Smetanových sadů. K tomu nebude chybět kvalitní běžecké a rodinné zázemí, což potvrzuje ředitelka seriálu PVZP RunTour Nikola Mráčková: „Naše běžecké městečko nabízí kromě tradičních služeb jako jsou šatny, úschovny, dětský koutek, toalety i velké možnosti občerstvení za rozumnou cenu, včetně kvalitních výživových doplňků, a to díky našim partnerům jakou je LIDL, Costa Coffee, KetoDiet, Isostar nebo Sustenium.“

Pokud ještě nemáte své místo na startu, neváhejte a registrujte se na webu www.run-tour.cz, pár míst ještě zbývá.

Aktuální informace najdete také na Facebooku a Instagramu. Přijďte si s námi užít nádherný rodinný den plný sportu, zábavy a zjistit, že PVZP RunTour je radost běžet!

You may also like...