Soutěž o karty MultiSport na WOMENHOUSE.cz

Chcete vyhrát jednu ze tří karet MultiSport na celý jeden měsíc?

Na portále výhradně pro ženy WOMENHOUSE.cz aktuálně běží soutěž, kde se můžete stát majitelem jedné z nich na celý měsíc a mít tak možnost si ji vyzkoušet.

Karta MultiSport je jedním z nejoblíbenějších zaměstnaneckých benefitů, který pomáhá více než 190 000 zaměstnancům po celém Česku i Slovensku cítit se lépe. S MultiSportkou si totiž můžete vyzkoušet více než 260 druhů aktivit ve více než 2 600 sportovních i relaxačních střediscích a kompenzovat tak svému tělu pracovní vytížení.

Pohyb a relaxace přesně na míru

Chcete si po práci zacvičit ve fitness centru dle vlastního výběru, zaplavat si v bazénu, nechat vyplavat endorfiny na lekci zumby, aerobiku nebo Les Mills? Naopak zpomalit tempo můžete na hodině jógy, pilates či zdravotního cvičení. Nebo se také můžete vydat do sauny, solné jeskyně a dokonce i s přáteli na bowling. Karta MultiSport je vaším společníkem, se kterým se můžete věnovat přesně tomu, čemu chcete nebo čemu potřebujete. Můžete ji využít jednou denně v síti partnerských zařízení společnosti MultiSport Benefit.

Nejbližší středisko najdete na stránkách www.multisport.cz.

Tereza Olšanská

Next Post

UNDER ARMOUR HOVR MACHINA - více než běžecké boty

Pá Úno 7 , 2020
Ať už trénujete na svůj první maraton nebo chcete zaběhnout o několik sekund rychleji trať na 5 km, vždy hledáte ty nejlepší běžecké boty, které vám pomohou dosáhnout vašeho cíle. Dosud jste však byli nuceni vybrat si mezi botami na delší vzdálenost nebo lehkými závodními botami pro rychlejší běh. S novými […]