Vykročte do nového roku ve formě: S tyčinkami Fit se povánoční diety bát nemusíte

Konec roku bývá pro náš organismus tradičně poměrně náročný. Po prosincovém maratónu shánění dárků a předvánočního zařizování sice přicházejí vytoužené dny klidu, naše tělo ale dostává zabrat. Kopice bramborového salátu, smaženého jídla, chlebíčků a cukroví, aktivnímu pohybu také většinou moc nedáme…Nemůžeme se tedy divit, že se cítíme unavení a bez energie. Navíc nás většinou trápí nějaké to „kilíčko“ navíc. Pojďte se všemi neduhy zatočit teď hned a vstoupit do nového roku ve formě. Skvělým průvodcem na cestě k lepšímu životnímu stylu vám budou české cereální tyčinky Fit.

Kromě dobré životosprávy s dostatkem odpočinku i aktivního pohybu byste v novém roce neměli zapomínat na vyváženou stravu. Prim by v ní měly hrát čerstvé a kvalitní suroviny. Denní příjem je nutné rozdělit do několika menších porcí a zapomínat nesmíte ani na svačinky mezi hlavními jídly. Výbornou variantou jsou třeba české cereální tyčinky Fit od společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina, které jsou oblíbenou stálicí na našem trhu již déle než 30 let.

Pod značkou Fit se vyrábí například klasické tyčinky Fit müsli v několika příchutích a variantách bez polevy, s jogurtovou či kakaovou polevou. V nabídce jsou také tři příchutě Fit Bio müsli, vyrobené z ingrediencí, splňujících náročná kritéria ekologického zemědělství. Pokud nemáte rádi hrubší strukturu běžných müsli tyčinek, můžete si vybrat třeba ovocné tyčinky Fit Fruit. Mají jemně namletou náplň, skrývající se mezi dvěma lehoučkými oplatkami, a oslní vás svou bohatou chutí. Jsou vynikající volbou pro malé i velké mlsouny.

Ty nejmodernější výživové trendy sledují tyčinky Fit Smoothie. Mají vysoký podíl vlákniny, která podpoří vaše rozhašené povánoční trávení. Jsou přirozeně bezlepkové a odpovídají standardům veganské výživy. Neobsahují přidané cukry a tuky, ani palmový olej. Zaujmou velmi zajímavými chuťovými variacemi.

Pokud z nějakého důvodu musíte držet bezlepkovou dietu, můžete si pochutnat také na některé z bezlepkových variant Fit müsli případně na tyčince Fit Go. Ta je totiž vyrobena z extrudovaných cereálií a sušeného ovoce. K dispozici je ve třech příchutích.

Ať už vám zachutná jakákoliv tyčinka Fit, vězte, že některé věci mají všechny produkty z této rodiny společné. Jsou vyrobené z vysoce kvalitních ingrediencí přírodního původu, které podléhají přísné selekci. Obsahují vysoký podíl vlákniny, jako složky nezbytné pro správné fungování organismu. Kromě toho v nich najdeme cenné vitamíny, minerály a stopové prvky. Díky svému složení jsou skvělou zásobárnou postupně se uvolňující energie a hodí se také pro rychlou regeneraci, třeba po sportovním výkonu nebo náročnější procházce.

Další informace najdete na webových stránkách www.tycinkafit.cz.

Zdroj foto: Tyčinky Fit, Úsovsko

You may also like...